środa, 8 lutego 2012

Do 328 Suckling Airways (Szkocja) na płycie w Katowicach na zlecenie OLT gotowy do rejsu KTW - GDN. Komplet pasażerów
Lubsza koło Kamienicy, Babienicy i Psar. Lubsza, jedna z najstarszych wsi położona w województwie śląskim. Powiat lubliniecki. Z miejscowością przez wiele lat był związany Józef Lompa – śląski pisarz i działacz społeczny. Do ciekawych turystycznie atrakcji należy zaliczyć rezerwat przyrody Góra Grojec (skała wapienna), dawną szkołę ludową czy religijne kapliczki. Liczba ludności – 1000 mieszkańców.
Na razie nie wiem
Wisła. W górnym, prawym rogu fragment Świecia.
Wisła za Grudziądzem.
Jezioro Czarne, Jezioro Ląkorz (głębokość maksymalna 30m. II klasa czystości wód), Jezioro Radodzierz (głębokość maksymalna 9m. II klasa czystości wód) koło Półwsi, Nowego, Bochlina oraz Smętowa Granicznego. Jeziora w województwie kujawsko – pomorskim, znajdujące się w Borach Tucholskich. Jeziora zlokalizowane na pokładach borowiny stąd ich ciemna barwa (widoczna w lecie)
Lędowo, Żuławy Wiślane.
Krępiec koło Gdańska. Po prawej budowa Obwodnicy Południowej Gdańska
Nowe osiedle przy ulicy Przytulnej, Serdecznej, Przyjaznej, Pomyślnej, Sympatycznej, Miłosnej, Szczęśliwej, Tanecznej i Marzeń na Migowie. 3 minuty do lądowania w Rębiechowie.

Z Katowic do Gdańska. Dornier 328. Dornier jest znacznie fajniejszym samolotem niż ATR i Saab. Więcej miejsca, większe okna, lepszy układ siedzeń. Piękny samolot i piękne światło po drodze. Identyfikacja geograficzna na podstawie minutnika, wysokości lotu i map Google.